Jakość i elegancja drewna w Twoim domu

Barański to drzwi dla wymagających klientów, którzy poszukują wyjątkowej jakości oraz piękna natury, jakie przejawia się w prawdziwym drewnie. Zarówno drzwi wewnętrzne, jak i drzwi zewnętrzne wyróżniają pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny, trzykrotne lakierowanie oraz wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia czy metalu nadają drzwiom szczególną trwałość i wyjątkowy charakter. Modele Premium odznaczają się także starannością wykonania. Każde drzwi są wykańczane ręcznie. Nad każdym egzemplarzem czuwają mistrzowie produkcji, dbający o najmniejszy detal.

Zalety Drzwi Barański Premium

Drewno to podstawa

Solidność drewna, wytrzymałość konstrukcji i piękno naturalnych drewnianych fornirów.

3 krotne lakierowanie

Wyjątkowa intensywność kolorów i zabezpieczenie powierzchni drzwi.

Ręczne wykończenie

Dopracowane detale, dbałość o każdy szczegół.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Premium Barański to estetyka i bezpieczeństwo w jednym. Dzięki znakomitemu designowi i wysokiej trwałości będą wizytówką Twojego domu przez wiele lat. Wybierz model, który spełnia Twoje wymagania lub zaprojektuj go sam! Drzwi Barański Premium dostępne są w szerokiej gamie stylów. Klasyka, to modele Classic, Classic Plus czy Retro. Modele, których atutem jest nowoczesność, to Simple, Prestige Glass lub Maverick.  Wymagającym klientom zapewniamy również możliwość personalizacji i stworzenia drzwi od podstaw zgodnie z wytycznymi.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Barański Premium to estetyka i bezpieczeństwo w jednym. Dzięki znakomitemu designowi i wysokiej trwałości będą wizytówką Twojego domu przez wiele lat. Wybierz model, który spełnia Twoje wymagania lub zaprojektuj go sam! Drzwi Barański Premium dostępne są w szerokiej gamie stylów. Klasyka, to modele Classic, Classic Plus czy Retro. Modele, których atutem jest nowoczesność, to Simple, Prestige Glass lub Maverick.  Wymagającym klientom zapewniamy również możliwość personalizacji i stworzenia drzwi od podstaw zgodnie z wytycznymi.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne serii Premium to wyjątkowe drzwi dla niebanalnych wnętrz. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny i 3-krotne lakierowanie nadają im niezwykłą trwałość oraz niepowtarzalny charakter.

Wybierz model, który spełnia Twoje wymagania lub stwórz go sam! Drzwi Barański Premium dostępne są w szerokiej gamie stylów. Wymagającym klientom zapewniamy również możliwość personalizacji i stworzenia projektu od podstaw zgodnie z wytycznymi.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne Barański to wyjątkowe drzwi dla niebanalnych wnętrz. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny i 3-krotne lakierowanie nadają im niezwykłą trwałość oraz niepowtarzalny charakter.

Wybierz model, który spełnia Twoje wymagania lub stwórz go sam! Drzwi Barański Premium dostępne są w szerokiej gamie stylów. Wymagającym klientom zapewniamy również możliwość personalizacji i stworzenia projektu od podstaw zgodnie z wytycznymi.