Trwałe i estetyczne – drzwi wewnątrzklatkowe polskiego producenta do każdego mieszkania.

Pomimo tego, że wiele osób posiada domy jednorodzinne, zdecydowana większość społeczeństwa mieszka w budynkach z wielkiej płyty, mniejszych blokach, czy kamienicach. Właśnie dla nich renomowany producent drzwi „Barański”, stworzył drzwi klatkowe. Podobnie jak w przypadku drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, cała seria została przemyślana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Ze względu na różne potrzeby odbiorców, drzwi wewnątrzklatkowe zostały wyprodukowane w różnych kolorach, z zastosowaniem innych metod wykończenia. Dzięki temu powstała szeroka gama wzorów, umożliwiająca bezproblemowe dobranie takiego modelu, który będzie współgrał z aranżacją wnętrza. Dobrze dopasowane drzwi będą się świetnie prezentowały na zewnątrz i spełnią wszystkie wymagania stawiane wyrobom tego typu.

Dobierz drzwi wewnątrzklatkowe pasujące do wykończenia mieszkania

Drzwi klatkowe znajdujące się w naszej ofercie mogą posiadać zewnętrzną powłokę wykonaną z folii PCV, forniru jesionowego, który pomalowany jest farbami RAL z widoczną strukturą drewna albo faktura jest całkowicie gładka. Stosowane są także farby lazurujące.

Nowa seria drzwi wewnątrzklatkowych na 2018 rok – Drzwi klatkowe Smart

drzwi wewnątrzklatkowe Barański trzy linie produktu

Dla osób, które lubią nowatorskie rozwiązania i preferują nowoczesne wnętrza, godne uwagi będą drzwi wewnątrzklatkowe z serii Modern. Ich powierzchnia jest gładka i widać delikatne frezowanie. Dla tej grupy klientów ciekawa może być linia Inox, która też jest z gładką powierzchnią, ale wyróżnia się aluminiowymi intarsjami. Nie brakuje też wzorów pasujących do różnych wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Elegancję i uniwersalizm łączą w sobie drzwi z serii Classic. Ich frezowania są wyraźne, przez co drzwi zyskują oryginalny design.

drwi wewnątrzklatkowe Barański linia modern drzwi wewnątrzklatkowe Barański linia inox drzwi wewnątrzklatkowe linia classic Barański

 

Wygoda i bezpieczeństwo drzwi klatkowe

Ponieważ drzwi klatkowe to nie jedynie efektywny wygląd, ale także bezpieczeństwo, zostały one wykonane z dobrej jakości materiałów, które będą stanowiły lepszą ochronę przed pożarem i włamaniem. Do tego zostały wyposażone w dwa niezależne od siebie zamki antywłamaniowe. Ze względu na to, że potrzeby są różne, istnieje możliwość doposażenia i wyjścia poza standardowe rozwiązania. I tak można przykładowo wpłynąć na zmianę akustyki, wybrać ościeżnicę regulowaną hybrydową stalowo-drewnianą albo regulowaną ościeżnicę w folii PCV. Istnieje również możliwość zmiany wielkości drzwi.

Pobierz najnowszy katalog drzwi wewnątrzklatkowych Smart

Drzwi wewnątrzklatkowe