Drzwi Barański Optimo to wyższy standard drzwi okleinowanych

Dlaczego drzwi Barański Optimo?

Drzwi Barański Optimo to idealny pomysł na drzwi mieszkaniowe dla klientów poszukujących wysokiej jakości i optymalnej ceny. Ponieważ bazujemy na naszym, wieloletnim doświadczeniu w pracy z drewnem, stworzyliśmy drzwi oparte o materiały drewnopodobne, wykończone odpornymi na uszkodzenia okleinami syntetycznymi. Przy każdym z rozwiązań technologicznych ograniczyliśmy możliwości wyboru, oferując w standardzie elementy zawsze najwyższej jakości. Decydując się na drzwi Barański Optimo, klienci mogą być pewni, że wybierają najlepsze drzwi w swojej klasie. Wybierają wyższy standard drzwi okleinowanych.

drzwi Barański Optimo to drzwi do mieszkań
drzwi wewnętrzne optimo to doskonała propozycja drzwi do mieszkań

Zalety Drzwi Optimo

Drewniany ramiak skrzydła

Wyjątkowa sztywność konstrukcji ramiaka i zwiększona wytrzymałość

Wyjątkowa sztywność konstrukcji i zwiększona wytrzymałość skrzydeł na zginanie.

Szkło bezpieczne VSG 6 mm

Szkło bezpieczne VSG 6 mm

Gładkie z dwóch stron, a przez to łatwe w utrzymaniu. Odporne na zarysowania, wygłuszające oraz zachowujące spoistość w przypadku pęknięcia.

Ciche zamki w stylu włoskim

Ciche zamki w stylu włoskim

Mała, elegancka powierzchnia części metalowej. Niezwykle ciche zamykanie dzięki polimerowi ABS.

Wytrzymałe okleiny

Wytrzymałe okleiny drzwi optimo

Laminaty o dużej odporności na ścieranie czy zawilgocenie.

Kieszenie zawiasów ze stali

Kieszenie zawiasów ze stali

Praktycznie brak możliwości “wyskakiwania” zawiasów i opuszczania się skrzydła.

Opaski 8 cm łącznie 45st. lub 90st

Opaski 8 cm łącznie 45st. lub 90st

Dopasowany design łączenia bez dodatkowych opłat.

Wiele wzorów dla Twojego wnętrza

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Optimo.

Przeglądając naszą ofertę, znaleźć można duży przekrój wzorów i kolorów. Różnorodność stylistyki drzwi Barański pozwala dobrać model pasujący do aranżacji wnętrza i indywidualnych upodobań. Bez trudu znajdą coś zarówno osoby poszukujące drzwi nowoczesnych – Sofia, Trend, Opera, jak i ci, którzy zamierzają podążać w stronę tradycyjnego designu – Retro, Classic. Jednak bez względu na wybrany model, można mieć pewność, że wykonano go z dobrej jakości materiałów, jest solidny i trwały.

Wiele wzorów dla Twojego wnętrza

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Optimo.

Przeglądając naszą ofertę, znaleźć można duży przekrój wzorów. Oferujemy różnorodność stylistyki, więc każdy , decydując się na drzwi Barański, jest w stanie dobrać model pasujący do aranżacji wnętrza i indywidualnych upodobań. Bez trudu znajdą coś zarówno osoby poszukujące drzwi nowoczesnych – Sofia, Trend, Opera, jak i ci, którzy zamierzają podążać w stronę tradycyjnego designu – Retro, Classic. Jednak bez względu na wybrany model, można mieć pewność, że wykonano go z dobrej jakości materiałów, jest solidny i trwały.